Buddyjskie kanały RSS, Atom, etc

Buddyjskie kanały RSS, Atom, etc

poszukiwane : Best Buddhist RSS feed .....

Wikipedia:
Czytnik kanałów pozwala wczytywać nagłówki wiadomości publikowanych w kanałach informacyjnych dostępnych w Internecie. Nagłówek zawiera tytuł, zwięzły opis oraz link odsyłający do bardziej szczegółowej informacji, znajdującej się w serwisie prowadzonym przez wydawcę kanału (może być nim każda osoba prowadząca serwis WWW). Czytnik RSS pozwala śledzić wiele kanałów jednocześnie. Zazwyczaj program jest dostarczany z predefiniowaną listą kanałów, ale użytkownik może do nich dodawać nowe, organizując je w grupy tematyczne.

Zaletą czytnika kanałów jest możliwość śledzenia w jednym interfejsie bieżących informacji pochodzących z wielu źródeł jednocześnie oraz wczytywania tych, które są dla czytelnika interesujące. Wszystkie czytniki potrafią wyświetlać strony WWW z pełnymi wiadomościami w swoim interfejsie i nie wymagają uruchamiania przeglądarki internetowej. [więcej]

Jeśli masz swoją stronę WWW lub bloga zawartość kanałów możesz opublikować na swojej stronie, będą się one automatycznie aktualizować.

Postaramy się w tym miejscu zgromadzić adresy najciekawszych kanałów w Polsce i na świecie, swoje pytania, propozycje, uwagi możesz opublikować na: FORUM .

 

tymczasem znaleziono:


Bottom

..:..